Oferta pracy

Inspektor Jakości

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Macieja Wilczka 6

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie odbiorów komponentów i pomiarów części w procesie produkcyjnym

  • Tworzenie raportów związanych z procesem pomiarów

  • Analizę i zgłaszanie problemów za pomocą narzędzi jakości

  • Potwierdzanie konfiguracji procesu poprzez kontrolę produktu

  • Nadzór nad sprzętem pomiarowo-kontrolnym

  • Nadzór nad zgodnością wytwarzanych produktów z określoną specyfiką techniczną oraz z wymaganiami klienta

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym lub podejrzanym o niezgodność

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Przestrzeganie zasad BHP, systemu jakości i systemu ochrony środowiska w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum zawodowe

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomości obsługi komputera, (Excel, Word, Power point)

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży Automotive

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowej firmie z branży Automotive

  • Możliwość udziału w realizacji projektu typu Green Field

  • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych

Iron Force Poland Sp. z o.o., międzynarodowa Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej, mieszcząca się w Zabrzu. Produkujemy elementy do samochodowych systemów bezpieczeństwa.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy