Oferta pracy

Inspektor kontroli jakości

Belma Accessories Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Łochowska 69, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Łochowska 69

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i weryfikacja detali w trakcie procesu produkcyjnego

  • odbiór jakościowy gotowych detali

  • identyfikacja niezgodności jakościowych

  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (techniczne)

  • znajomość podstaw rysunku technicznego

  • dokładność, samodzielność, decyzyjność, asertywność, umiejętność pracy w grupie

  • mile widziana znajomość zagadnień dot. kontroli jakości w firmie

  • chęć podnoszenia własnych kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • rozbudowany pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną PZU, wysokie świadczenia świąteczne, dofinansowanie posiłków we własnej stołówce, bilety do kina i inne)

  • możliwość rozwoju i awansu

  • szkolenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

BAS to największy w regionie producent i eksporter wyrobów z blach. Obecnie zatrudniamy 1100 osób i jesteśmy jednym z największych pracodawców w województwie kujawsko – pomorskim.

Podstawa naszego sukcesu leży w rękach naszych pracowników, dlatego dbamy o rozwój każdego z nich!

Przewiń do profilu firmy