Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor Kontroli Jakości

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Brembo to międzynarodowy koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

    Grupa Brembo wierzy, że zmotywowany i kompetentny zespół stanowi jeden z podstawowych elementów uzyskania przewagi konkurencyjnej na rynku. Stworzyliśmy pełne wyzwań środowisko pracy, tak aby zapewnić pełną synergię w zakresie osobistego rozwoju pracowników będącego jednocześnie wkładem w sukces rynkowy Firmy.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    Nr ref.: IKJ/DG/17

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Obsługa urządzeń i przyrządów kontrolnych wykorzystywanych w laboratorium pomiarowym i na wydziale produkcji
    • Zarządzanie dokumentacją jakościową (raporty pomiarowe, karty kontrolne, instrukcje, rejestry niezgodności, itp.)
    • Zarządzanie materiałem niezgodnym (nadzór przy blokowaniu wyrobów, selekcji, poprawie i złomowaniu)
    • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów jakościowych
    • Dokonywanie pomiarów zgodnie z określonym planem kontroli

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne
    • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość podstaw SPC
    • Znajomość obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych
    • Znajomość podstaw ISO 9001 i/lub IATF 16949
    • Znajomość pakietu MS OFFICE
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość obsługi maszyny współrzędnościowej

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
    • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
    • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, paczki i bony świąteczne, Multisport)
    • Darmowy przewóz pracowniczy

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aplikacji
    za pomocą przycisku do aplikowania.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.