Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor Kontroli Jakości

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Brembo to międzynarodowy koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

    Jesteśmy w 19 krajach na świecie, a od prawie 13 lat także w Polsce, gdzie produkuje się najnowocześniejsze modele tarcz hamulcowych oraz zacisków. Obecnie pracuje z nami ponad 2000 pracowników w czterech Zakładach: w Częstochowie, Dąbrowie Górniczej i Niepołomicach.

    W związku z rozbudową Zakładu Obróbki Tarcz w Dąbrowie Górniczej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    INSPEKTOR KONTROLI JAKOŚCI

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    Nr ref.: IKJ/DG/18

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa urządzeń i przyrządów kontrolnych wykorzystywanych w laboratorium pomiarowym
      i na wydziale produkcji
    • Zarządzanie dokumentacją jakościową (raporty pomiarowe, karty kontrolne, instrukcje, rejestry niezgodności, itp.)
    • Zarządzanie materiałem niezgodnym (nadzór przy blokowaniu wyrobów, selekcji, poprawie
      i złomowaniu)
    • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów jakościowych
    • Dokonywanie pomiarów zgodnie z określonym planem kontroli

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne
    • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość podstaw SPC
    • Znajomość obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych
    • Znajomość podstaw ISO 9001 i/lub IATF 16949
    • Znajomość pakietu MS OFFICE
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość obsługi maszyny współrzędnościowej
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
    • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
    • Wczasy pod gruszą
    • Dofinansowanie kolonii i „zielonych szkół” dla dzieci pracownika
    • Paczki i bony świąteczne
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Prywatną opiekę medyczną za 1 zł
    • Karty Multisport dla pracownika i rodziny
    • Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Katowice)

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV
    za pomocą przycisku aplikuj.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.