Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ds. Jakości

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Główne obowiązki:

    • kontrola jakości produkowanych wyrobów (branża motoryzacyjna) według obowiązujących instrukcji pomiarowych,
    • potwierdzenie zgodności lub niezgodności wyrobów z założonymi parametrami technicznymi i funkcjonalnymi,
    • programowanie maszyny pomiarowej,
    • przeprowadzanie audytów w organizacji,
    • szkolenia pracowników produkcyjnych w zakresie standardów i procesów jakościowych
    • projektowanie planu kontroli dla poszczególnych produktów w organizacji,
    • opracowanie i wdrażanie działań korygujących mających na celu poprawę jakości usług oferowanych przez firmę,
    • analiza reklamacji produktów.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
    • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,
    • uprawnienia audytora wewnętrznego  ISO 9001- warunek konieczny,
    • uprawnienia audytora wewnętrznego  ISO TS 16949 (mile widziane),
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • znajomość obsługi oprogramowania biurowego,
    • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
    • wzrost wynagrodzeń wraz z rozwojem osobistym,
    • pakiet świadczeń pozapłacowych,
    • rozwój zawodowy i ustawiczne podnoszenie kwalifikacji,
    • wysoką kulturę pracy,
    • pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie produkcyjnym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:
    1.  obowiązkowo
    „Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym IKJ/12/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

    2. dobrowolnie
    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Agencja Zatrudnienia nr 10554

    „Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym INT/05/18  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”