Oferta pracy

Inspektor kontroli jakości

Polmlek Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Polmlek Sp. z o.o.

Topolowa 1

Lidzbark Warmiński

POLMLEK  Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim
producent wyrobów mleczarskich
należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com

w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński woj. warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości surowca i wyrobu gotowego;
  • Kontrola wizualną stanu sanitarno-technicznego urządzeń produkcyjnych;
  • Koordynacja testów jakościowych na produkcji;
  • Przeprowadzanie auditów wewnętrznych;
  • Uczestnictwo w przygotowaniach do auditów zewnętrznych;
  • Raportowanie i realizowanie założonych wskaźników jakościowych;
  • Aktywny udział w procesie tworzenia i aktualizacji procedur;
  • Przeprowadzanie szkoleń z obowiązujących procedur;
  • Weryfikację znajomości i przestrzegania procedur przez pracowników;
  • Monitoring efektywności kontroli punktów CCP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane związane z technologią żywności, towaroznawstwem, biotechnologią);
  • Spostrzegawczość, podzielność uwagi;
  • Chęć uczenia się i poznawania nowych rzeczy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność, dokładność, zdyscyplinowanie;
  • Samodzielność, proaktywność;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Znajomość systemu BRC lub innych systemów zarządzania jakością będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży mleczarskiej;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Pełne przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w branży mleczarskiej;
  • Możliwość inicjowania oraz wdrażania projektów zwiększających efektywność firmy;
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;
  • Udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne, pożyczki, wyjazdy wakacyjne);
  • Coroczny piknik dla pracowników oraz spotkanie wigilijne;
  • Dofinansowanie do wypoczynku w hotelach Grupy Polmlek;
  • Możliwość dojazdu busem firmowym na trasie: Olsztyn – Lidzbark Warmiński
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojej aplikacji na adres:
POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski
ul. Topolowa 1
11-100 Lidzbark Warmiński
DZIAŁ KADR

lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy