Oferta pracy

Inspektor kontroli jakości

NETUR Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rudna Mała (pow. rzeszowski), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Netur specjalizuje się w opracowywaniu i obróbce wysoko precyzyjnych komponentów lotniczych. Firma istnieje od 1978 roku, a jej inwestycje w talent, stały rozwój umiejętności i wydajne procesy są gwarancją innowacyjnych produktów najwyższej jakości. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wizualna inspekcja części na poszczególnych etapach produkcji;
  • Weryfikacja wymagań wymiarowych i geometrycznych za pomocą konwencjonalnych przyrządów pomiarowych, a także za pomocą maszyn CMM (Mitutoyo-Zeiss);
  • Przygotowywanie raportów z inspekcji;
  • Sporządzanie raportów pierwszej części F.A.I.;
  • Uzupełnianie certyfikatów niezgodności oraz uczestnictwo w dochodzeniach dotyczących niezgodności;

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CMM;
  • Doświadczenie związane z procesami kontroli lub wytwarzania części oraz znajomość oprogramowania Mitutoyo (MCOSMOS);
  • Wykształcenie techniczne;
  • Znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych;
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – Excel, PowerPoint
  • Znajomość norm dotyczących kontroli ostatecznej wyrobów;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikacje w międzynarodowym środowisku pracy;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami Zarządzania Jakością / znajomość norm ISO 9001/ISO 14001

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej, w oparciu o standardy pracy w branży lotniczej;
  • Pracę w rozwijającej się firmie;
  • Dodatkowe benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy