Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Kontroli Jakości

INPHARMO firmie

INPHARM

Chełmżyńska 249

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących zadań Inspektora Kontroli Jakości;

  • Opracowywanie specyfikacji dla materiałów wyjściowych, opakowaniowych i produktów końcowych

  • Przyjęcie i kontrola materiałów wyjściowych i opakowaniowych pod względem jakościowym

  • Kontrola zgodności materiałów opakowaniowych na zgodność z tekstami zatwierdzonymi

  • Kontrola materiałów wyjściowych i materiałów opakowaniowych na zgodność ze zleceniem produkcyjnym

  • Ocena jakości materiałów i dopuszczanie ich do produkcji

  • Kontrola i ocena produktów końcowych

  • Prowadzenie codziennej kontroli parametrów środowiska wytwarzania (temperatury, wilgotności względnej)

  • Praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00);

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kontroli jakości – mile widziane w branży farmaceutycznej

  • Znajomość zasad pracy zgodnych z systemem GMP

  • Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel);

  • Zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność, punktualność;

To oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa +premia;

  • Wdrożenie, szkolenia oraz praca w zgranym zespole;

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Karta Fitprofit;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

INPHARM

Firma Inpharm jest liderem rynku importu równoległego w naszym kraju. Zbiorem absolutnie wyjątkowych ludzi, którzy z pasją realizują swoje obowiązki. Firmą, która dysponuje własnym zapleczem logistycznym i na co dzień współpracuje z kilkoma tysiącami podmiotów na terenie całego kraju (aptekami detalicznymi, aptekami sieciowymi, hurtowniami, szpitalami) oraz UE. Istniejemy od 2006 roku, powstaliśmy na bazie polskiego kapitału i od samego początku współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami z całej Europy utrzymując z nimi doskonałe i stabilne relacje.

Przewiń do profilu firmy