Inspektor nadzoru

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Centrala

Elektryczna 13

Centrum

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie nadzoru nad wykonywaniem zadań inwestycyjnych,

  • wykonywanie prac związanych z przygotowaniem inwestycji do realizacji,

  • kontrola jakości i terminowości zadań wykonywanych przez wykonawców zewnętrznych,

  • rozliczanie kosztów budowy i rozliczanie robót poprzez sprawdzanie kosztorysów i faktur,

  • obsługa programów inwestycyjnych i rozliczeniowych (Norma, SAP),

  • uczestniczenie w odbiorach zlecanych prac inwestycyjnych,

  • współpraca z innymi pracownikami Oddziału, biurami projektów i wykonawcami w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnicznym lub pokrewnym,

  • znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym, w tym pozyskiwaniem dokumentów i decyzji organów administracji państwowej i samorządowej oraz prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane,

  • znajomość zagadnień związanych z prawem budowlanym oraz innych ustaw i rozporządzeń jemu towarzyszących,

  • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, w tym weryfikacji projektów i dokumentacji formalno – prawnej,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • kompetencje w zakresie m.in.: organizacji i planowania, rozwiązywania problemów, orientacji na cel, podejmowania decyzji, współpracy i zaangażowania.

Mile widziane

  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne „E”,

  • mile widziana znajomość programów: Norma, SAP,

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie,

  • możliwość intensywnego rozwoju,

  • dostęp do nowoczesnych technologii,

  • umowę o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Dystrybucja S.A. to największy w Polsce operator systemu dystrybucyjnego. Spółka działa na terenie wschodniej i centralnej części kraju (około 40% terytorium Polski). Dystrybuuje energię elektryczną do ponad 5,5 mln Odbiorców. W centrali i siedmiu oddziałach spółki zatrudnionych jest prawie 10 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy