Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor nadzoru branży budowlanej

Eco5techO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i koordynowanie inwestycji oraz nadzorowanie przebiegu prac związanych z realizacją obiektów kubaturowych,

  • ustalanie warunków technicznych wykonania i odbioru robót na prowadzonych budowach,

  • prowadzenie dokumentacji przebiegu budowy,

  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych,

  • weryfikacja i opiniowanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej,

  • kontrola zaawansowania robót i ich zgodności z obowiązującym harmonogramem budowy,

  • przygotowywanie i udział w odbiorach robót oraz udział w odbiorze końcowym i ostatecznym,

  • współpraca z biurami projektowymi, wykonawcami, podwykonawcami robót oraz dostawcami,

  • nadzór nad inspektorami branżowymi, pełnienie roli koordynującej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo,

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi, bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej,

  • znajomość norm i przepisów prawa budowlanego,

  • doświadczenie na stanowisku Inspektora nadzoru / Kierownika budowy / Koordynatora budowy,

  • dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań,

  • ciekawe projekty,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę (B2B).

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Eco5tech

Eco5tech to firma oferująca szeroki wachlarz usług w zakresie innowacyjnego budownictwa (PropTech). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej dla obiektów o różnej skali i funkcji. Prowadzimy również doradztwo związane z przygotowaniem i realizacją inwestycji oraz pełnimy funkcje nadzorujące prace budowlane.

Przewiń do profilu firmy