Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Branży Budowlanej

Vantage Development S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad wykonawcami robót w branży budowalnej w zakresie zgodności inwestycji z projektem, pozwoleniem na budowę oraz podpisanymi umowami

  • kontrola zaawansowania robót wraz z przygotowaniem raportów tygodniowych i miesięcznych

  • przygotowanie oraz dokonywanie odbioru robót

  • udział w naradach koordynacyjnych i odbiorach końcowych

  • sprawdzanie zgodności zaprojektowanych rozwiązań z obowiązującymi przepisami budowlanymi

  • doradztwo zamawiającemu w zakresie jakości i trwałości przyjętych rozwiązań

  • czynne uczestnictwo w przygotowaniu nowych inwestycji.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 5 - letnie doświadczenie przy realizacji obiektów mieszkaniowych lub biurowych

  • zdobyłeś wykształcenie wyższe (preferowane budownictwo)

  • posiadasz uprawnienia budowlane do sprawowania funkcji inspektora nadzoru robót budowlanych

  • jesteś członkiem Izby Inżynierów Budownictwa

  • wyróżniasz się praktyczną znajomości przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowa o współpracy (własna działalność gospodarcza)

  • możliwość nawiązania długoletniej współpracy

  • możliwość pracy przy realizacji złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloper- skich

  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez współpracę z doświadczonym zespołem i udział w szkoleniach

  • pracę w firmie, dla której najcenniejszą wartością są jej pracownicy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne