Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor nadzoru branży elektrycznej

ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU - PAŃSTWOWE ZBIORY SZTUKI

  • Wawel 5, Stare Miasto, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wawel 5

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji merytorycznej na potrzeby realizacji projektu inwestycyjnego

  • współpraca z inspektorem nadzoru inwestorskiego w branży konstrukcyjno- budowlanej

  • bieżące rozliczanie kosztorysów oraz udziałem w rozliczeniu końcowym inwestycji

  • uczestniczenie w ustaleniu warunków i przygotowywaniu zamówień, a także w odbiorach robót

  • bieżące raportowanie z postępu prac oraz realizacji powierzonych zadań

  • czuwanie nad najwyższą jakością wykonywanych prac, bezpieczeństwem pracowników oraz kontrola dostarczanej dokumentacji

  • współpraca z pozostałymi działami w Instytucji

Nasze wymagania

  • posiadasz wyższe wykształcenie techniczne o specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka

  • posiadasz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • możesz pochwalić się min. 3 letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku Kierownika Budowy, Robót lub Inspektora Nadzoru

  • jesteś czynnym członkiem Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

  • posiadasz świadectwo kwalifikacji SEP E, D do 1 kV

  • posiadasz umiejętność harmonogramowania i kosztorysowania

  • instalacje elektryczne i niskoprądowe (między innymi: SAP, SUG, CCTV, KD, BMS, SSWiN, IT) nie mają przed Tobą tajemnic

  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy, a swoje działania planujesz z wyprzedzeniem

  • dbasz o wysoką jakość wykonania powierzonych robót oraz dobrą współpracę

Mile widziane

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

  • doświadczenie we współpracy z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków

To oferujemy

  • ciekawą pracę w niesamowitym miejscu

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku)

  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

  • przyjazną atmosferę w środowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru