Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Branży Elektrycznej

SGS

  • Chemików 7, Płock
    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

SGS

Chemików 7

Płock

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie inwestora na budowie

  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót, w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów wadliwych i niedopuszczonych do zastosowania w budownictwie

  • uczestniczenie w próbach i odbiorach instalacji oraz wszelkich urządzeń technicznych

  • sprawdzanie dostarczanych urządzeń pod kątem zgodności z projektem i zamówieniem

  • opiniowanie dokumentacji projektowej i formalno-prawnej

  • przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania

  • potwierdzanie wykonanych robót oraz usunięcia wad

  • weryfikacja rzeczowa kosztorysów

  • udział w procesach przetargowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: kierunek elektryczny

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy, kierownika robót, inspektora nadzoru inwestorskiego lub projektanta przy realizacji inwestycji budownictwa przemysłowego w specjalności branży elektrycznej - na instalacjach przemysłu rafineryjnego i/lub petrochemicznego i/lub chemicznego (i/lub stacjach paliw)

  • znajomość urządzeń i systemów w branży elektrycznej oraz doświadczenie i znajomość przepisów i standardów w zakładach rafineryjnych i/lub petrochemicznych i/lub chemicznych (i/lub stacjach paliw)

  • znajomość specyfiki pracy i montażu urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem

  • posiadanie uprawnień budowlanych w branży elektrycznej

  • posiadanie uprawnień energetycznych D, E

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (konkurencyjne wynagrodzenie, rozbudowany pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna)

  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 96 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy