Oferta pracy

Vantage Development S.A.

Inspektor Nadzoru Branży Elektrycznej

Vantage Development S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 02 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad wykonawcami robót w branży elektrycznej w zakresie zgodności inwestycji z projektem, pozwoleniem na budowę oraz podpisanymi umowami

  • kontrola zaawansowania robót oraz ich zgodności z obowiązującym harmonogramem wraz z przygotowywaniem raportów tygodniowych i miesięcznych

  • przygotowanie oraz dokonywanie odbioru robót

  • udział w naradach koordynacyjnych

  • sprawdzanie zgodności zaprojektowanych rozwiązań z obowiązującymi przepisami z zakresu elektryki

  • doradztwo Zamawiającemu w zakresie jakości i trwałości przyjętych rozwiązań

  • doradztwo w procesie przygotowania optymalnej strategii realizacji

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 5-letnie doświadczenie przy realizacji obiektów mieszkaniowych lub biurowych

  • zdobyłeś/aś wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu elektryki)

  • posiadasz odpowiednie uprawnienia do sprawowania funkcji inspektora nadzoru robót z zakresu elektryki

  • przynależysz do Izby Inżynierów Budownictwa

  • swobodnie posługujesz się przepisami prawa z zakresu elektryki oraz procedurami związanymi z inwestycjami budowlanymi

  • masz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa o współpracę (własna działalność gospodarcza)

  • możliwość długoletniej współpracy

  • praca przy realizacjach złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich

  • możliwość rozwoju kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia)

  • praca w firmie, dla której najcenniejszą wartością są pracownicy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Tak się u nas pracuje