Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Branży PIA

SGS

  • Chemików 7, Płock
    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

SGS

Chemików 7

Płock

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie inwestora na budowie: sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem oraz pozwoleniem na budowę, przepisami i zasadami

  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót

  • uczestniczenie w próbach i odbiorach instalacji oraz wszelkich urządzeń technicznych

  • sprawdzanie dostarczanych urządzeń pod względem zgodności z projektem i zamówieniem

  • opiniowanie dokumentacji i weryfikacja rzeczowa kosztorysów

  • przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania

  • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót

  • udział w procesach przetargowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: kierunek - automatyka, informatyka, mechatronika, mechanika, elektryczne lub pokrewne

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy, kierownika robót, inspektora nadzoru inwestorskiego lub projektanta przy realizacji inwestycji budownictwa przemysłowego w specjalności branży PiA - na instalacjach przemysłu rafineryjnego i/lub petrochemicznego i/lub chemicznego (i/lub stacjach paliw) lub co najmniej 5 letnie doświadczenie kandydata przy pracach eksploatacyjnych na stanowisku w branży PiA na instalacjach przemysłu rafineryjnego i/lub petrochemicznego i/lub chemicznego

  • znajomość urządzeń i systemów w branży PiA oraz doświadczenie i znajomość przepisów i standardów w zakładach rafineryjnych i/lub petrochemicznych i/lub chemicznych

  • znajomość specyfiki pracy i montażu urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem

  • doświadczenie zawodowe, znajomość problematyki branży (dotyczy urządzeń podlegających UDT, ZDT, TDT, GUM)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (konkurencyjne wynagrodzenie, rozbudowany pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna)

  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

SGS

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec jakości i rzetelności. W sieci ponad 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 96000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Przewiń do profilu firmy