Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Branży Sanitarnej

Vantage Development S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w szczególności przez wykonawców realizujących zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne, instalacje wentylacji i wod-kan itd.

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych

  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji robót z projektem, pozwoleniem na budowę oraz zasadami wiedzy technicznej

  • odpowiedzialność za jakość oraz terminowość wykonywanych prac

  • analiza kosztów pod względem możliwych optymalizacji rozwiązań projektowych i wykonawczych

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • udział w procesie przekazywania mieszkań

Nasze wymagania

  • uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako kierownik robót lub inspektor nadzoru

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobrą organizację czasu pracy

  • dyspozycyjność do pracy przy kilku inwestycjach

  • wysoki stopień zaangażowania w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • umowa o współpracy (własna działalność gospodarcza/ umowa zlecenie)

  • benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

  • praca przy realizacji złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich

  • możliwość rozwoju kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia)

  • praca w firmie, dla której najcenniejszą wartością są jej pracownicy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne