Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor Nadzoru Budowlanego

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-05-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa PCC intensywnie rozwija swoją działalność w pionach Chemia, Energie i Logistyka. Ponad 70 spółek wchodzących w skład Grupy PCC zatrudnia obecnie prawie 3 tys. pracowników w 16 krajach. Wzrost i rentowność podstawowych obszarów działalności, a także dywersyfikacja na nowe segmenty rynku stanowią główne elementy naszej strategii. Obecnie do spółki Chemipark Sp. z o.o., poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny
    Nr. ref. INB/CHEM/2018

    Twój profil:

    • posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych,
    • doświadczenie zawodowe w dziedzinie budownictwa,
    • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa,
    • znajomości przepisów Prawa budowlanego i Kodeksu postępowania administracyjnego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
    • umiejętność obsługi komputera, obsługi programu kosztorysowego „Norma”
    • dokładność, odpowiedzialność i sumienność,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
    • prawo jazdy kat.B.
    • mile widziana umiejętność kosztorysowania
    • uprawnienia w specjalności ochrony środowiska będą dodatkowym atutem.

    Twoje zadania:

    • nadzorowanie prac remontowych i modernizacyjnych w obiektach budowlanych,
    • szacowanie kosztów przyszłych remontów i inwestycji,
    • sprawdzanie kosztorysów firm zewnętrznych,
    • przygotowywanie SiWZ dla poszczególnych remontów i modernizacji,
    • prowadzenie książek obiektów budowlanych,
    • wykonywanie przeglądów rocznych, 5-cio letnich,
    • ocena ofert pod względem technicznym,
    • współpraca z biurem zakupów przy wyborze wykonawców.

    Twoje korzyści:

    • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej Grupie Kapitałowej,
    • możliwość odbycia szkoleń zawodowych,
    • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport).

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku:

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.