Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Budowlanego

Grupa GPECO firmie

Grupa GPEC

Brzozowa 8

Gdańsk

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.

www.grupagpec.pl

  • w TOP 10 największych inwestorów na Pomorzu
  • 500
    pracowników
  • 20 benefitów pracowniczych
Inspektor Nadzoru
Budowlanego

Twoje zadania:

  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z projektem oraz pozwoleniem na budowę
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych
  • weryfikacja oraz opiniowanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej
  • weryfikacja zasadności i poprawności wystąpień wykonawców w zakresie robót dodatkowych
  • sporządzanie kosztorysów inwestycji realizowanych przez firmę
  • weryfikacja kosztorysów realizowanych przez wykonawców

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanym w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Budowy, Robót lub Inspektora Nadzoru Inwestorskiego
  • praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi
  • sprawne poruszanie się po programie NORMA oraz pakiecie MS Office,
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy
  • elastyczny czas pracy
  • opiekę medyczną
  • dodatkowe ubezpieczenie PZU
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, bezpłatny dostęp do basenów)

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.
Na Twoje CV czekamy do 10.03.2021r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne