Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Nadzoru Budowlanego

POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W ŁODZI

  • Warecka 3, Bałuty, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Warecka 3

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie inspekcji budów i innych obiektów budowlanych

  • przeprowadzanie inspekcji obiektów użytkowanych;

  • przeprowadzanie kontroli obowiązkowych;

  • prowadzenie postępowań dotyczących wyjaśniania przyczyn powstawania katastrof budowlanych;

  • przygotowywanie projektów decyzji i postanowień administracyjnych i innych pism;

  • prowadzenie postępowań w zakresie odwołań , zażaleń, rozpatrywania skarg;

  • gromadzenie i analiza materiału dowodowego;

  • współpraca z organami administracji publicznej;

  • inne zadania zlecone przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Łodzi;

Nasze wymagania

  • wykształcenie: średnie budowlane

  • uprawnienia budowlane w ograniczonym zakresie;

  • znajomość ustaw: Prawo budowlane, Kodeks postępowania administracyjnego;

  • umiejętność obsługi komputera;

  • komunikatywność, zdolności analityczne;

  • posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych

  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

To oferujemy

  • miejsce parkingowe na terenie urzędu

  • dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym

  • do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych

  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników

  • dodatki za staż pracy (od 5% płacy zasadniczej po 5 latach pracy, do 20% po 20 latach)

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne "13"

  • nagrody jubileuszowe, nagrody roczne, możliwe narody miesięczne

O nas

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Łodzi

91-202 Łódź ul. Warecka 3

zatrudni

Inspektora Nadzoru Budowlanego

w Referacie Inspekcji i Kontroli