Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Budowlanego

Poczta Polska Spółka Akcyjna

aleja Niepodległości 41/42

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie procesu inwestycyjnego i remontowego w zakresie ogólnobudowlanym,

  • pozyskiwanie i weryfikacja dokumentacji projektowo- kosztorysowej,

  • przygotowywanie i udział w konstruowaniu projektów rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych i remontowych,

  • zlecanie i opiniowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej budowlanych lub modernizowanych i remontowanych obiektów budowlanych,

  • opracowywanie dokumentów dotyczących przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień,

  • realizowanie spraw technicznych i formalnych inwestycji i remontów w fazie przygotowania oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie nowo budowlanych, modernizowanych lub remontowanych obiektów,

  • nadzór nad realizowanymi zadaniami w zakresie ich zgodności rzeczowej, finansowej i terminowej z planami inwestycyjnymi, dokumentacją techniczną, pozwoleniem na budowę oraz obowiązującym prawem i sztuką budowlaną,

  • udział w organizacji i odbiorach oraz przekazywaniu do użytku obiektów budowlanych.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie techniczne budowlane (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budowlanym),

  • posiadasz uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • należysz do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • posiadasz znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • znasz zasady wyceny i kosztorysowania NORMA-PRO,

  • jesteś osobą sumienną, komunikatywną, samodzielną oraz potrafisz dobrze organizować swój czas pracy,

  • posiadasz umiejętność współpracy w zespole,

  • posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość programu AUTOCAD.

To oferujemy

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,

  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,

  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!