Inspektor nadzoru budowlanego w zakresie konstrukcyjno-budowlanym

HaskoningDHV Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Miejsce pracy: okolice Nysy (Radzikowice), woj. opolskie

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru, zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo Budowlane, tj: m.in.:
    • reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej,
    • sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie,
    • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania,
    • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, a także na żądanie inwestora kontrolowanie rozliczeń budowy.
  • Nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami na budowę, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą techniczną, koordynacja robót branżowych,
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora,
  • Stały nadzór nad jakością prowadzonych robót przez Generalnego Wykonawcę,
  • Zapoznawanie się z dokumentacją realizowanych obiektów,
  • Sporządzanie protokołów przekazań i odbioru terenu budowy,
  • Weryfikowanie i sprawdzanie przedmiotu robót, kosztorysów przed i po- wykonawczych oraz dokumentów jakości robót.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku Budownictwa,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na budowie na stanowisku Inżyniera Budowy / Kierownika Robót / Inspektora Nadzoru, przy obiektach przemysłowych,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Aktualne członkostwo w Izbie Budowlanej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Znajomość MS Office i oprogramowania AutoCAD (w celu przeglądania rysunków).

Oferujemy:

  • Współpracę B2B,
  • Możliwości szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • Międzynarodowe środowisko pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy