Inspektor Nadzoru Civil Engineer

Michael Page

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z sektora zaawansowanych technologii o wieloletniej tradycji obecna na wszystkich kontynentach.

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej

  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych i stosowanych wyrobów sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania

  • Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, a także, na żądanie inwestora, kontrolowanie rozliczeń budowy

  • Uczestniczenie w naradach budowlanych

  • Sprawdzenie jakości i zgodności z projektem stosowanych materiałów budowlanych oraz ich dopuszczenie do stosowania w budownictwie

  • Sprawdzanie wycen oraz propozycji technicznych zmian.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru inwestorskiego

  • Doświadczenie w roli inspektora nadzoru przy realizacjach obiektów przemysłowych, logistycznych i magazynowych

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne

  • Duża energia, motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Pracodawca oferuje

  • Realny wpływ na globalny rozwój przedsiębiorstwa

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Praca hybrydowa w systemie 2 + 3

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop