Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Nadzoru Ds. Budowlanych

Oświecenia Spółdzielnia MieszkaniowaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i przegląd stanu technicznego budynków,

  • prowadzenie Książki Obiektów Budowlanych,

  • opracowanie planów rzeczowo-finansowych,

  • sporządzanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych do przetargów, udział w komisjach przetargowych i naliczanie wadiów,

  • sporządzanie umów na roboty budowlane,

  • nadzór nad pozwoleniami na budowę,

  • odbiór robót,

  • kontrola kosztorysów i wykonania robót,

  • egzekwowanie usuwania usterek od wykonawców,

  • współpraca z Radami Mieszkańców Nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej PIIB

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność

  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

  • Uczciwość i odpowiedzialność

  • Znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania Spółdzielni

  • Znajomość ustawy o gospodarce nieruchomościami

  • Dobra znajomość obsługi komputera z zakresie pakietu Office

  • Znajomość programów do kosztorysowania

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Grafik pracy zgodny z Regulaminem Pracy Spółdzielni

  • ZFŚS

O nas

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Oświecenia” w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko:

INSPEKTOR NADZORU DS. BUDOWLANYCH

Zgłaszanie kandydatów:

  • CV oraz zgodę kandydata należy składać w Sekretariacie Spółdzielni do dnia 30 kwietnia 2021 (skrzynka odbiorcza sekretariatu znajduje się w budynku Oświecenia 45)