Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor nadzoru ds. budowlanych

Prywatny Zarząd Mieszkaniami Spółka z o.o.O firmie

Prywatny Zarząd Mieszkaniami Spółka z o.o.

Sępa-Szarzyńskiego 62-66

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanu technicznego budynków mieszkalnych

  • Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego

  • Nadzór nad wykonawstwem robót, odbiory

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – średnie lub wyższe kierunkowe

  • Uprawnienia zawodowe: budowlane do kierowania i nadzorowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

  • Obsługa komputera (kosztorysowanie)

  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • Samodzielność i dyspozycyjność

Mile widziane

  • Znajomość problematyki mieszkalnictwa w tym Wspólnot Mieszkaniowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy lub w ramach umowy zlecenia

  • Stabilną pracę na samodzielnym stanowisku

  • Pakiet socjalny, ubezpieczenie medyczne, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Wymagane dokumenty

CV oraz dokumenty stwierdzające posiadane uprawnienia należy przesłać z dopiskiem „Praca-inspektor nadzoru” na adres Spółki lub za pomocą przycisku Aplikuj.