Logo Pracuj.pl

Inspektor Nadzoru ds. Budowlanych

Prywatny Zarząd Mieszkaniami Spółka z o.o.O firmie

Prywatny Zarząd Mieszkaniami Spółka z o.o.

Sępa-Szarzyńskiego 62-66

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola stanu technicznego budynków mieszkalnych
  • prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego
  • nadzór nad wykonawstwem robót, odbiory

Nasze wymagania

  • wykształcenie – średnie lub wyższe kierunkowe
  • uprawnienia zawodowe: budowlane do kierowania i nadzorowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
  • obsługa komputera (kosztorysowanie)
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • znajomość problematyki mieszkalnictwa w tym Wspólnot Mieszkaniowych
  • samodzielność i dyspozycyjność

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
  • stabilną pracę na samodzielnym stanowisku
  • pakiet socjalny, ubezpieczenie medyczne, karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Wymagane dokumenty

Osoby spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów stwierdzających posiadane uprawnienia należy przesłać na adres Spółki z dopiskiem „Praca-inspektor nadzoru” klikając w przycisk "Aplikuj szybko".

Inspektor Nadzoru ds. Budowlanych, Sępa-Szarzyńskiego 62-66, Śródmieście, Wrocław