Oferta pracy

Inspektor nadzoru ds. elektrycznych

Lafarge Cement S.A.

  • Piechcin (pow. żniński)

    Piechcin (pow. żniński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości zasilania i utrzymania w ruchu urządzeń elektroenergetycznych

  • wykonywanie prac eksploatacyjno-remontowych linii technologicznych

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Odpowiedzialność za utrzymanie w stanie pełnego bezpieczeństwa i bezawaryjnej pracy urządzeń elektroenergetycznych

  • Sprawowanie funkcji lidera URE w zakresie eksploatacji i gospodarki remontowej układów dystrybucji średniego napięcia (transformatory, rozdzielnie SN )

  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych

  • Wykonywanie przeglądów na ruchu i postoju

  • Kontrola poprawności funkcjonowania stosowanych zabezpieczeń BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika, informatyka przemysłowa)

  • Minimum roczne doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

  • doświadczenie w wykorzystywaniu Systemu Zarządzania Jakością w obszarze przyrządów kontrolno-pomiarowych oraz urządzeń elektroenergetycznych

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne grupa1 i grupa2 - D i E bez ograniczenia

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Znajomość norm i przepisów dotyczących elektrotechniki

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych, diagnozowania i wykonywania napraw

  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Power Point)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy