Oferta pracy

Inspektor nadzoru ds. robót elektrycznych

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

5 9006 200 brutto / mies.

Wieniawskiego 1

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej.

  • Nadzory nad remontami i inwestycjami w branży elektrycznej.

  • Sprawowanie kontroli nad powierzonymi obiektami w branży elektrycznej.

  • Przeprowadzanie przeglądów rocznych i 5-letnich powierzonych obiektów.

  • Rozliczanie przeprowadzanych prac (remontowych i inwestycyjnych).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Uprawnienia budowlane w branży elektrycznej w nieograniczonym zakresie.

  • Znajomość instalacji niskoprądowych budynkowych takich jak instalacja sygnalizacji

  • pożaru, instalacja dostępu i włamania, monitoring obiektu (CCTV), BMS budynku.

  • Umiejętność kosztorysowania w branży elektrycznej (preferowany program NORMA).

  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel).

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

  • rozwój kwalifikacji zawodowych

  • atmosferę szacunku i współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • "13" pensja

  • Stojaki na rowery

  • Atmosfera szacunku i współpracy

  • Wspieranie pracowników z niepełnosprawnościami

  • Dodatkowe dni wolne na kształcenie

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

zatrudni

Inspektora nadzoru ds. robót elektrycznych

Wymiar etatu: 1/1

Miejsce pracy: ul. Wieniawskiego 1

Nr ref. IRE/11/2021

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.