Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor nadzoru inwestorskiego

SIÓDME NIEBO S.A. O firmie

  • Lotnicza 113
    Banino (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

SIÓDME NIEBO S.A.

Lotnicza 113

Banino (pow. kartuski)

Siódme Niebo SA rozpoczęło swoją działalność deweloperską we wrześniu 2007 roku. Firma specjalizuje się w budowie mieszkań oraz domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Wszystkie zrealizowane oraz aktualne inwestycje prowadzone są w Gdańsku i okolicach Trójmiasta.

Główne zadania:

  • pełnienie funkcji Inspektora Robót zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo Budowlane
  • koordynowanie uzgodnień dokumentacji projektowej z kierownikiem budowy i projektantem, zatwierdzanie rozwiązań zamiennych
  • kontrolowanie zgodności realizowanych robót z dokumentacją projektową, standardem wykończenia, harmonogramem rzeczowo-finansowym
  • kontrolowanie jakości wykonanych robót
  • organizowanie narad koordynacyjnych na budowach
  • odbieranie lokali przed przekazaniem ich klientom

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • biegłość w odczytywaniu rysunków technicznych
  • praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi
  • umiejętność planowania w procesie budowlanym na etapie przygotowania, prowadzenia inwestycji, szacowania kosztów i budżetów inwestycyjnych
  • prawo jazdy kat.B
  • samodzielność, zaangażowanie w wykonywanie obowiązków oraz nastawienie na realizację celów
  • komunikatywność, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz system premiowy
  • niezbędne narzędzia ( samochód służbowy, komputer, telefon)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę na inwestycjach prowadzonych w Trójmieście i jego najbliższych okolicach
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół

Ogłoszenie archiwalne