Logo Pracuj.pl

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego- branża elektryczna

"HUTA POKÓJ PROFILE" SP. Z O.O.O firmie

  • Ruda Śląska, śląskie
  • kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

"HUTA POKÓJ PROFILE" SP. Z O.O.

Piotra Niedurnego 79

Ruda Śląska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad pracami w zakresie instalacji elektrycznych przy realizacji Inwestycji „Rozbudowa hal produkcyjno-magazynowych wraz z montażem linii produkcyjnych oraz urządzeń peryferyjnych”,
  • uczestniczenie w procesie zatwierdzania dokumentacji projektowej przez właściwe organy,
  • doradztwo w trakcie przygotowania dokumentów przetargowych oraz wyboru wykonawców,
  • przekazywanie wykonawcom robót kompletnej dokumentacji projektowej i pozwoleń na budowę,
  • rejestrację dzienników budowy zgodnie z przepisami i terminowe przekazywanie ich do Wykonawcy,
  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z przepisami prawa budowlanego, warunkami kontraktowymi oraz podejmowanie interwencji i decyzji w przypadkach zagrożeń terminów zgodnie z obowiązującymi procedurami zarzadzania inwestycjami,
  • kontrola jakości wykonywanych robót, zgodności robót z warunkami pozwolenia na budowę, przepisami w zakresie instalacji elektrycznych, normami i zasadami bezpieczeństwa obiektu w toku budowy,
  • sprawdzanie i weryfikację dokumentacji wykonawczej oraz powykonawczej w zakresie instalacji elektrycznych przygotowanej przez Wykonawców pod kątem spełnienia wymagań przed przekazaniem obiektu do użytkowania,
  • weryfikacja kosztorysów, przygotowanie przedmiarów robót w swojej branży, szacowanie kosztów inwestycji, weryfikację obmiarów prac przygotowywanych przez Wykonawcę,
  • kontrola umów o podwykonawstwo w zakresie zgodności z harmonogramem rzeczowo finansowym,
  • przygotowanie odbiorów technicznych, częściowych i niezbędnych dokumentów oraz uczestnictwo w nich,
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z odbiorem końcowym inwestycji oraz przekazaniem zakończonych obiektów lub urządzeń właściwym jednostkom organizacyjnym Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze branży elektrycznej,
  • uprawnienia budowlane branży elektrycznej do 8 MWk,
  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych,
  • znajomość aktualnych przepisów BHP i p.poż.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • współpracę na okres 3 lat,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Spółka „Huta Pokój Profile” Sp. z o.o., zajmuje się produkcją i sprzedażą kształtowników formowanych na zimno oraz walcowanych na gorąco.

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego- branża elektryczna, Piotra Niedurnego 79, Ruda Śląska