Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego (branża elektryczna)

NOVDOM Sp. z o.o.

  • Szczytno

    Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w zakresie robót elektrycznych na prowadzonych inwestycjach dewelopera (woj. mazowieckie i warmińsko-mazurskie);

  • Sprawowanie nadzoru nas wykonawcami robót w branży elektrycznej zakresie zgodności inwestycji z projektem, pozwoleniem na budowę oraz podpisanymi umowami;

  • Kontrola zaawansowania robót oraz ich zgodności z obowiązującym harmonogramem wraz z przygotowaniem raportów tygodniowych i miesięcznych;

  • Udział w naradach koordynacyjnych;

  • Sprawdzanie zgodności zaprojektowanych rozwiązań z obowiązującymi przepisami z zakresu elektryki;

  • Doradztwo w zakresie jakości i trwałości;

  • Doradztwo w zakresie przygotowania optymalnej strategii realizacji;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie elektryki

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w branży elektrycznej

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży budowlanej w zakresie instalacji;

  • Znajomość norm i przepisów prawa budowlanego;

  • Znajomość programów: MS Office, AutoCad;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Znakomita organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Gotować do pracy w kilku lokalizacjach;

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę, bądź kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatki finansowe zależne od liczby nadzorowanych inwestycji

  • Premie zależne od osiąganych wyników

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wysokie standardy pracy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Komplet narzędzi do pracy, w tym samochód służbowy, telefon i laptop

  • Rabaty na zakup mieszkań Novdom

  • Atrakcyjne zniżki na rowery Kross oraz możliwość testowania przyszłych i wdrażanych produktów Kross

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

NOVDOM - TWÓJ NOWOCZESNY DOM

Na dziś, Na jutro, Na zawsze

Od 20 lat z sukcesem budujemy osiedla mieszkaniowe. Jesteśmy uznanym deweloperem na rynku północnego Mazowsza oraz Warmii i Mazur. Dla naszych klientów tworzymy projekty oparte o autorskie rozwiązania gwarantując komfort, bezpieczeństwo i satysfakcję.

Dołącz do nas i pracuj w zespole, który razem ze swoimi klientami chce budować lepsze życie.

Przewiń do profilu firmy