Inspektor nadzoru inwestorskiego (branży sanitarnej)

Telewizja Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Jana Pawła Woronicza 17

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w planowaniu i przedstawianiu koncepcji rozwiązań zgodnie z wiedzą branżową,

  • weryfikacja i sporządzanie przedmiarów, kosztorysów i harmonogramów,

  • ocena zgłoszeń i wniosków dotyczących potrzeb remontowych wpływających od jednostek wewnętrznych, udział w procesie zlecania prac remontowo-budowlanych specjalistom zatrudnionym w Spółce lub firmom zewnętrznym,

  • merytoryczny udział w tworzeniu planu remontowego i inwestycyjnego

  • przygotowywanie i opiniowanie dokumentacji projektowej, przetargowej i zakupowej, uczestniczenie w komisjach przetargowych i spotkaniach zespołów projektowych,

  • nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych i remontowych zgodnie z przepisami prawa budowlanego,

  • nadzór i odbiór jakościowy robót budowlanych, ścisła współpraca z wewnętrznymi służbami przeciwpożarowymi i BHP, ochrony, technologii,

  • podejmowanie działań prewencyjnych i w trybie awaryjnym celem wsparcia działów eksploatacji i zabezpieczenia lub przywrócenia ciągłości działania infrastruktury,

  • opracowywanie wkładu merytorycznego korespondencji prowadzonej z zewnętrznymi i wewnętrznymi jednostkami,

  • czynności wymagające kondycji fizycznej i stanu zdrowia pozwalających wykonywać pracę na wysokości pow. 3 m.

Nasze wymagania

  • czynnych uprawnień budowlanych w specjalności sanitarnej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy przy obiektach budowlanych takich jak: budynki biurowe, użyteczności publicznej, produkcyjno-usługowe,

  • wykształcenia wyższego kierunkowego i praktycznej wiedzy technicznej,

  • wiedzy w zakresie uwarunkowań prawnych wykonywania robót budowlanych i umiejętności zastosowania jej w praktyce – ustawa Prawo budowlane i przepisy techniczno-budowlane,

  • co najmniej podstawowej znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych,

  • praktycznej umiejętności kosztorysowania i weryfikacji kosztorysów w programie NormaPRO,

  • umiejętności posługiwania się programem AutoCAD,

  • wysokiej komunikatywności i umiejętności organizacji pracy.

Mile widziane

  • wysoka dostępność, możliwość przystąpienia do wykonywania zadań w terminie do 1 miesiąca od daty podjęcia decyzji o zatrudnieniu,

  • doświadczenie w pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego,

  • doświadczenie w planowaniu, koordynacji i nadzorowaniu robót projektowych i wykonawczych,

  • doświadczenie zawodowe w firmach pełniących rolę Inwestora lub Generalnego Wykonawcy robót budowlanych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość ustaw: Prawo Budowlane i Kodeks Cywilny.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę na podstawie umowy B2B/umowy cywilnoprawnej

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • wydarzenia firmowe

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV

3

Wywiad telefoniczny

4

Spotkanie rekrutacyjne

5

Zakończenie procesu rekrutacji

6

Informacja zwrotna

W swojej ofercie posiadamy 22 Anteny i kanały, wśród nich 10 w jakości HD, w tym TVP Wilno w jakości HD jest na Litwie, oraz bogatą ofertę serwisów internetowych, m.in.: informacyjnych, sportowych, rozrywkowych, filmowych i dziecięcych oraz VOD. Nasz program można również oglądać korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV i telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy