Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor nadzoru inwestorskiego

  • Łomża, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zarząd Dróg Powiatowych

    ul. Poligonowa 30
    18-400 Łomża
    86 218 41 89
    sektor publiczny

    Miejsce pracy: Łomża

    Opis stanowiska:

    • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad robotami drogowymi wykonywanymi na zlecenie ZDP.
    • Kontrola oznakowania wszelkich robót prowadzonych w pasach drogowych.
    • Organizowanie i udział w przeglądach gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
    • Kontrola pod względem ilościowym i jakościowym robót wykonywanych przez obwody drogowe w ramach bieżącego utrzymania dróg.
    • Prowadzenie ewidencji przełomów, zabezpieczenie ich przejezdności a także zastosowanie odpowiedniego oznakowania.
    • Sprawdzanie i uzgadnianie dokumentacji technicznej na roboty drogowe (sporządzanie kosztorysów, przedmiarów).
    • Współpraca z organami administracji samorządowej w zakresie utrzymania i budowy dróg.
    • Prowadzenie inżynierii ruchu - opiniowanie projektów stałej i czasowej organizacji ruchu na potrzeby ZDP w Łomży, udział w komisjach przeglądu stanu oznakowania dróg.
    • Udział we wdrażaniu wniosków wynikających z przeglądów dróg i mostów.
    • Udział w pracach komisji przetargowej.

    Wymagania:

    • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
    • Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przedsiębiorstwo skarbowe.
    • Obywatelstwo polskie.
    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunkowe (specjalność) drogownictwo lub budownictwo (4 letni staż pracy), wykształcenie średnie drogowe lub budownictwo (6 letni staż pracy) oraz uprawnienia w zakresie kierowania robotami drogowymi.
    • Posiadane przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
    • Umiejętność kosztorysowa i przedmiarowa.
    • Znajomość obsługi programów komputerowych użytecznych na stanowisku pracy.

    Oferujemy:

    Umowę o prace na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Szkolenia tematyczne niezbędne do bieżącej pracy.

    Wymagane dokumenty:
    • Curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny podpisane odręcznie.
    • Kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i uprawnienia.
    • Kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu, zawierające okres zatrudnienia w przypadku pozostania w stosunku pracy.
    • Kopie dokumentów potwierdzające posiadanie dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
    • Podpisane odręcznie oświadczenie o posiadanym obywatelstwie.
    • Podpisane odręcznie oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.
    • Podpisane odręcznie oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem Sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych. Dotyczy naboru na wolne stanowisko urzędnicze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Podpisana odręcznie klauzula: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. Dz. U. z 2016 r. poz.922 ze zm."