Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor nadzoru inwestorskiego o specjalnościach budowlanych określonych w naszych wymaganiach

12 TERENOWY ODDZIAŁ LOTNISKOWY W WARSZAWIEO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i weryfikacja kosztorysów,

  • dokonywanie wizji technicznych i ocena stanu technicznego nieruchomości,

  • nadzór i rozliczanie czynności okresowych kontroli budów realizowanych przez wykonawców na podstawie umów,

  • kontrola, odbiór i rozliczanie robót budowlanych,

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej telekomunikacyjnej lub sanitarnej lub elektrycznej lub inżynieryjnej drogowej lub konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

  • możliwość wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (aktualne zaświadczenie z właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa),

  • staż pracy minimum 3 lata na w/w stanowisku,

  • znajomość prawa budowlanego i pozostałych przepisów techniczno-budowlanych,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej związanej z wykonywanymi czynnościami,

  • umiejętność formułowania wniosków i sporządzania korespodencji z aktualnie realizowanymi zadaniami,

  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji,

  • uczestnictwo w procesie podejmowania decyzji o wykonaniu robót dodatkowych, zamiennych, w tym opiniowanie wniosków, renegocjacje umów z wykonawcami,

  • uczestnictwo w procesie przekazywania zrealizowanej infrastruktury użytkownikowi,

  • uczestnictwo w procesie dochodzenia praw z tytułu gwarancji i rękojmi,

  • kompletna weryfikacja i przekazywanie dokumentacji powykonawczej do właściwych komórek organizacyjnych,

  • biegła obsługa MS Office (WORD, EXCEL), programu kosztorysującego,

To oferujemy

  • pracę w stale rozwijającej się firmie o wysokich standardach

  • stanowisko w doświadczonym zespole i przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego na koszt pracodawcy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na cały etat

  • 8 godzinny dzień pracy

  • 13 pensja

  • premie regulaminowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

O nas

12 Terenowy Oddział Lotniskowy w Warszawie jest jednostką organizacyjną bezpośrednio podporządkowaną Szefowi Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy. Przeznaczony jest do realizacji Centralnego Planu Inwestycji Budowlanych Resortu Obrony Narodowej oraz Planu Remontów Nieruchomości Resortu Obrony Narodowej na dany rok, w części w której inwestorem jest 12 Terenowy Oddział Lotniskowy w Warszawie.