Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego Robót Elektrycznych

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wykonania inwestycji infrastrukturalnych Spółki przydzielonych w zakresie robót elektrycznych oraz sprawowanie nadzoru nad ich wykonaniem i rozliczeniem,

  • przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia do zlecania dokumentacji projektowej, robót budowlanych, usług (m.in. nadzoru) w zakresie branży elektrycznej,

  • uczestniczenie w procesie zatwierdzania dokumentacji projektowej przez właściwe organy,

  • przekazywanie wykonawcom robót kompletnej dokumentacji projektowej i pozwoleń na budowę,

  • rejestracja dzienników budowy zgodnie z przepisami i terminowe przekazywanie ich do wykonawcy,

  • protokolarne wprowadzanie wykonawców na teren budowy,

  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z przepisami prawa budowlanego, warunkami kontraktowymi oraz podejmowanie interwencji i decyzji w przypadkach zagrożeń terminów zgodnie z obowiązującymi procedurami zarządzania inwestycjami,

  • sprawdzanie i weryfikację dokumentacji wykonawczej, a następnie powykonawczej w zakresie branży elektrycznej przygotowanej przez wykonawców,

  • weryfikacja kosztorysów, przygotowanie przedmiarów robót w swojej branży, szacowanie kosztów inwestycji, weryfikację obmiarów prac przygotowywanych przez wykonawcę,

  • kontrola umów o podwykonawstwo w zakresie zgodności z harmonogramem rzeczowo- finansowym,

  • przygotowanie odbiorów technicznych, częściowych i niezbędnych dokumentów oraz uczestnictwo w nich,

  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z odbiorem końcowym inwestycji oraz przekazaniem zakończonych obiektów lub urządzeń właściwym jednostkom organizacyjnym Spółki,

  • udział w rozliczeniu inwestycji i przygotowaniu dokumentów finansowych związanych ze środkami trwałymi i zakupami nisko cennymi,

  • przygotowanie projektów pism do interesariuszy projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe elektryczne,

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze inwestycji budowlanych np. w nadzorze budowlanym (inspektor) lub przy wykonawstwie robót budowlanych (np. kierownik budowy, inżynier budowy),

  • umiejętność praktycznego zastosowania przepisów z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych i Kodeksu postepowania administracyjnego,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, programu AutoCAD i programów kosztorysowych (np. NormaPro) na poziomie dobrym,

  • umiejętności w zakresie skutecznego zarządzania procesem i organizacji pracy własnej,

  • zaangażowanie w pełnione obowiązki i dążenia do realizacji wyznaczonych zadań,

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w godzinach 7.00- 15.00,

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),

  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego w 100% finansowanej przez Spółkę,

  • podwyższone do 2% wpłaty do PPK,

  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Chcesz mieszkać w czystej i sprawnej komunikacyjnie stolicy? Zapraszamy do współpracy! Budujmy razem ekologiczny, nowoczesny i przyjazny transport miejski! Dołącz do Zespołu Nadzoru Robót w Biurze Utrzymania Infrastruktury jako:

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Jeśli taki rozkład Ci odpowiada – przyjedź do nas!