Oferta pracy

Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej

NOVDOM

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w zakresie robót elektrycznych na prowadzonych inwestycjach dewelopera;

  • Kontrola projektów budowlanych, wykonawczych pod kątem ich zgodności z normami;

  • Proponowanie rozwiązań zamiennych;

  • Omawianie i analiza poszczególnych rozwiązań projektowych, materiałów i urządzeń z projektantami i architektami;

  • Omawianie, analiza i planowanie przebiegu budowy z generalnym wykonawcą i wykonawcami branżowymi;

  • Kontrola i zatwierdzanie materiałów proponowanych przez generalnego wykonawcę;

  • Nadzorowanie prac w trakcie budowy, kontrola jakości oraz korespondencja z generalnym wykonawcą;

  • Bieżące raportowanie oraz monitorowanie postępu prac w stosunku do założeń harmonogramu, zgłaszanie opóźnień oraz wdrażanie działań naprawczych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka;

  • Uprawnienia budowlane, wykonawcze bez ograniczeń w zakresie elektrycznym;

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży budowlanej w zakresie instalacji;

  • Znajomość norm i przepisów prawa budowlanego;

  • Znajomość programów: MS Office, AutoCad;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Znakomita organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Gotować do pracy w kilku lokalizacjach;

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

NOVDOM

NOVDOM - budowa nowoczesnych i solidnych osiedli mieszkaniowych to nie tylko misja, ale także pasja. Od dłuższego czasu konsekwentnie ją realizujemy w wielu miejscach w Polsce. W naszej działalności skupiamy się na kompleksowym zaspokajaniu potrzeb wszystkich ceniących komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Novdom Sp. z o.o. został powołany do życia przez Zbigniewa Sosnowskiego, założyciela i właściciela firmy Kross SA - największego producenta rowerów w Europie.

Wizja, profesjonalizm i rzetelność to fundamenty wszystkich przedsięwzięć, które firmuje swoim nazwiskiem Zbigniew Sosnowski. Wiemy, że kupno mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji finansowych w życiu. Warto podjąć ja mądrze. Doświadczenie w realizacji przedsięwzięć, profesjonalne zaplecze merytoryczne oraz renoma firmy zagwarantują Państwu stabilność i bezpieczeństwo. U nas znajdziecie swój nowoczesny dom.

Przewiń do profilu firmy