Inspektor nadzoru inwestorskiego

Polski Holding Nieruchomości S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • rzetelna i bezstronna kontrola procesu budowlanego w oparciu o dokumentację techniczną, obowiązujące przepisy oraz normy budowlane,

  • wypełnianie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego, zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo budowlane,

  • bieżące monitorowanie wszystkich czynników mających bezpośredni wpływ na jakość wykonywanych prac na budowie w branży ogólnobudowlanej,

  • bieżąca weryfikacja dokumentacji projektowej oraz zmian projektowych,

  • raportowanie postępów prac budowlanych do Kierownika Projektu wraz z wykonywaniem dokumentacji zdjęciowej,

  • przygotowanie i wdrażanie procedur odbiorowych,

  • współpraca z Kierownikiem Projektu i zespołem Inspektorów Nadzoru oraz Kierownikiem Budowy i Kierownikami Robót,

  • nadzorowanie procesu inwestycyjnego do ostatecznego obioru i rozliczenia budowy, w tym m.in. nadzorowanie usuwania wad, i usterek,

  • doradztwo inżynierskie w zakresie nadzorowanej inwestycji.

Nasze wymagania

  • uprawnienia wykonawcze lub wykonawcze i projektowe w zakresie posiadanej specjalności budowlanej bez ograniczeń w jednej z poniższych branż tj.

  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń lub do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń lub

  • uprawnienia w zakresie elektrycznym i elektroenergetycznym bez ograniczeń lub

  • uprawnienia w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń;

  • doświadczenie w wykonywaniu czynności nadzoru inwestorskiego lub kierownika budowy/kierownika robót w branży ogólnobudowlanej,

  • łącznie nie mniej niż 10 lat, przy inwestycjach biurowych i mieszkaniowych,

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość oprogramowania komputerowego np. MS Project, MS Office, AutoCad.

  • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość, umiejętność pracy w warunkach stresu).

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z osobami o dużym doświadczeniu zawodowym,

  • samodzielność przy wykonywaniu zadań,

  • przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy.

Spółka Polski Holding Nieruchomości S.A., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości, zajmująca się wynajmem powierzchni biurowych oraz obrotem nieruchomościami.

Przewiń do profilu firmy