Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor nadzoru jakości w branży konstrukcyjno-budowlanej z j. angielskim

TÉCNICAS REUNIDAS S.A. (S.A.) ODDZIAŁ W POLSCE

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba na stanowisku Inspektora ds. kontroli jakości będzie odpowiadała za właściwą realizację Programu Kontroli Jakości w przydzielonym obszarze i monitorowała jakość wykonywanych prac. Dodatkowo, do jej obowiązków należeć będą:

• dopilnowanie, by zespół ds. jakości zatrudnionych podwykonawców realizował zadania / tworzył procedury wykonania zadań zgodnie z wymogami jakości

• monitorowanie wdrożenia i realizacji ITP (planu kontroli i badań) przez podwykonawców

• prowadzenie rejestru przeprowadzonych kontroli i właściwe przechowywanie związanej z nimi dokumentacji

• przeprowadzanie okresowych inspekcji pod kątem odchyleń i konieczności wdrożenia planu naprawczego

• monitorowanie postępu działań w obszarze jakości po stronie podwykonawców

• weryfikacja sprzętu mierniczego pod kątem atestów i kalibracji

• dopilnowanie, by inspektorzy jakości po stronie podwykonawców przygotowywali dokumentację jakościową zgodnie z zatwierdzonymi ITP

• opracowywanie raportów niezgodności (NCR)

• aktualizacja danych dotyczących zrealizowanych testów i inspekcji

• monitorowanie i weryfikacja działań naprawczych (CA)

• pozyskiwanie od podwykonawców wszelkich niezbędnych certyfikatów i raportów z inspekcji oraz ich weryfikacja pod kątem kompletności i ewentualnych działań naprawczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo, zarządzanie w budownictwie, zarządzanie jakością lub podobne

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej

  • bardzo dobra znajomość P6, MS Excel, MS Word i MS PowerPoint

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjne warunki płacy

  • świadczenia dodatkowe (karnet sportowy, prywatne ubezpieczenie medyczne)

  • miejsce pracy: Ostrołęka

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Tecnicas Reunidas SA Oddział w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko Inspektora ds. kontroli jakości przy budowie elektrowni gazowej w Ostrołęce.

Técnicas Reunidas is an international general contractor engaged in the engineering, design and construction of various types of industrial facilities for a broad spectrum of customers throughout the world, including many of the principal national oil companies.

We are the leader for engineering and construction in the oil and gas sector in Spain, one of the leaders in Europe in the design and construction of oil and gas facilities, and one of the world leaders in the refining sector.

Most of our business is concentrated on large turnkey industrial projects, although we also provide engineering, management, start-up and operating services for industrial plants.

Przewiń do profilu firmy