Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor Nadzoru - Kierownik Projektów

INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGIIO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac związanych z realizacją projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych w Instytucie.

  • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących zasad przygotowania i realizacji inwestycji (zasad prawidłowej wyceny kosztów, zasad efektywności ekonomicznej, etc.).

  • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru budowlanego w branży budowlanej w projektach prowadzonych przez Instytut.

  • Sprawowanie nadzoru nad przydzielonymi zadaniami inwestycyjnymi w zakresie planowania i sprawozdawczości w celu zapewnienia prawidłowej ich realizacji.

  • Przygotowanie i współdziałanie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w zakresie zadań inwestycyjnych i modernizacyjnych.

  • Prowadzenie korespondencji z wykonawcami, dostawcami i usługodawcami.

  • Opiniowanie dokumentacji projektowej, współudział w jej tworzeniu oraz udział w wizjach lokalnych obiektów przygotowywanych do postępowań inwestycyjnych lub prac modernizacyjnych.

  • Tworzenie i przygotowywanie programów funkcjonalno-użytkowych dla obiektów objętych planem inwestycyjnym i remontowym.

  • Przygotowywanie kosztorysów inwestorskich oraz weryfikacja i kontrola kosztorysów przedkładanych przez wykonawców i podwykonawców.

  • Prawidłowy nadzór nad realizacją inwestycji.

  • Odbiór obiektów (robót) ze szczególnym uwzględnieniem jakości wykonanych prac, terminowości wykonania oraz nie przekraczania zatwierdzonych kosztów budowy, i przekazywanie ich do użytkowania.

  • Sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym istniejących obiektów w celu zapewnienia prawidłowego ich funkcjonowania, prowadzenie kontroli okresowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Inspektor Nadzoru / Kierownik Projektów.

  • Posiadanie uprawnień konstrukcyjno-budowlanych.

  • Umiejętność kosztorysowania oraz szczegółowej weryfikacji przedkładanych kosztorysów.

  • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania dotacji.

  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu zasad przygotowywania wniosków o dofinansowanie oraz wytycznych i przepisów związanych z realizacją i rozliczaniem projektów.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, staranność, terminowość i efektywność w działaniu, samodzielność i dokładność.