Oferta pracy

Inspektor Nadzoru

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja obowiązków nadzoru inwestorskiego określonych w ustawie prawo budowlane,

  • inicjowanie rozpoczęcia budowy,

  • nadzorowanie prawidłowości i zgodności wykonywanych robót z pozwoleniem na budowę, dokumentacją projektową i umową,

  • uczestnictwo w procesie podejmowania decyzji o wykonaniu robót dodatkowych/zamiennych, w tym opiniowanie wniosków, renegocjacje umów z wykonawcami,

  • potwierdzanie stopnia wykonania przedmiotu umowy, w tym merytoryczne opisywanie dokumentów finansowych,

  • kompletowanie, weryfikacja i przekazywanie dokumentacji powykonawczej do właściwych komórek organizacyjnych,

  • reprezentowanie inwestora przed organami nadzoru budowlanego,

  • uczestnictwo w procesie przekazania zrealizowanego zadania do użytkowania,

  • uczestnictwo w procesie dochodzenia praw z tytułu gwarancji i rękojmi,

  • współuczestnictwo w opracowaniu zasad realizacji procesu inwestycyjnego.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy o tym samym profilu specjalizacji,

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne, np. Inżynieria Gazownictwa),

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń – do kierowania robotami budowlanymi w specjalizacjach: sieci, instalacje i urządzenia gazowe,

  • uprawnienia dla projektantów i nadzorujących budowę sieci gazowej z polietylenu (PE) – nadzór zgrzewania doczołowego (pożądane również uprawnienia nadzoru zgrzewania elektrooporowego),

  • znajomość prawa energetycznego i budowlanego,

  • wiedza z zakresu zarządzania projektami inwestycyjnymi,

  • znajomość rynku energii,

  • znajomość prawa w zakresie realizacji inwestycji infrastrukturalnych,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy,

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi,

  • szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dodatkowy urlop

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników,

działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 17.01.2022 roku.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.