Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor Nadzoru

  • Płońsk, Mława, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ZBM Inwestor Zastępczy S.A. jest specjalistyczną firmą w segmencie usług nadzorów inżyniersko-inwestycyjnych, współpracującą z wysoko wykwalifikowanym personelem.

    Aktualnie poszukuje:

    Miejsce pracy: Mława, Płońsk

    do Zespołów Nadzoru przy realizacji zadań inwestycyjnych:

    Wymagania:

    • uprawnienia budowlane
    • doświadczenie przy realizacji lub nadzorze inwestycji drogowych
    • biegła obsługa pakietu Microsoft Office.

    Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru w przynajmniej jednej z poniższych branż:

    • drogowej
    • mostowej
    • telekomunikacyjnej
    • elektrycznej
    • sanitarnej

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej
    • Pełnienie samodzielnej funkcji w stabilnej firmie
    • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie informacji o posiadanych uprawnieniach i doświadczenia zawodowego klikając w przycisk aplikowania.

    Oprócz tradycyjnego CV, prosimy o przedstawienie informacji o swoim doświadczeniu wg poniższej tabeli:

    12345
    Nazwisko
    i Imię
    Potencjalne
    stanowiska
    Zadania/doświadczenie tj.
    stanowisko/nazwa
    zadania/wartość zadania/
    okres od-do/
    Zadania od początku do końcaUwagi

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Każde CV oraz powyższa tabela musza zawierać klauzulę o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).