Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Nadzoru

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należeć usługi w zakresie nadzoru jakości i nadzoru budowlanego dla określonej branży, związane z realizacją inwestycji, polegające m.in. na:

  • sprawowaniu nadzoru nad przebiegiem i sposobem realizacji robót budowlanych, w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego,

  • kontrolowaniu jakości wykonanych robót,

  • zatwierdzaniu materiałów budowlanych, urządzeń oraz dostaw wykonawców,

  • przeprowadzaniu regularnych inspekcji terenu budowy,

  • rozstrzyganiu wątpliwości natury technicznej powstałych w trakcie wykonywanych robót,

  • uczestnictwie w odbiorze robót i inwestycji, oraz innych czynnościach dotyczących stwierdzenia wad i usterek w robotach budowlanych,

  • udziale w naradach koordynacyjnych,

  • sprawdzaniu robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, z protokolarnym odbiorem i/lub wpisem do dziennika budowy,

  • uczestniczeniu w czynnościach odbioru obiektu lub robót i przekazania ich do użytku,

  • opiniowaniu rozwiązań zamiennych do projektu wykonawczego i wszelkich projektów technicznych,

  • weryfikacji dokumentacji projektowej pod kątem jej wykonalności, zgodności z przepisami, ze stanem istniejącym,

  • sprawdzeniu dokumentacji powykonawczej i współpracy przy jej kompletowaniu,

  • wsparciu dla projektanta sprawującego nadzór autorski nad inwestycją.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w jednej z następujących specjalności: konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej lub drogowej,

  • wysoko rozwinięte umiejętności związane z koordynacją i zarządzaniem robotami,

  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • pracę w miłej atmosferze przy wyjątkowych projektach,

  • rozwój kompetencji.

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. to inżynierska firma konsultingowa z wieloletnią tradycją w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi, będąca liderem w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych. Nasze atuty to doświadczenie, odpowiedzialność i technologia. To one w połączeniu z wiedzą, pasją i zaangażowaniem naszych ekspertów sprawiają, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy