Oferta pracy

Inspektor Nadzoru

Mesko S.A.O firmie

  • Pionki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

  • Wypełnianie obowiązków Inspektora Nadzoru zgodnie z Prawem Budowlanym,
  • Przestrzeganie zasady minimalizacji strat i maksymalnych korzyści Firmy z bieżącej działalności,
  • Przestrzeganie zasad ochrony własności intelektualnej w zakresie prowadzonych prac,
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej i regulaminu pracy Firmy.
WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW:

KONIECZNE:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Wieloletnie doświadczenie minimum 10 lat pracy zawodowej w  firmach produkcyjnych na podobnym stanowisku,
  • Posiadanie minimum jednego z poniższych uprawnień do nadzoru:
    • Uprawnienia do nadzoru robót budowlanych (bez ograniczeń),
    • Uprawnienia do nadzoru robót budowlanych w branży elektrycznej  (bez ograniczeń),
    • Uprawnienia do nadzoru robót budowlanych w branży sanitarnej  (bez ograniczeń),
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i samodoskonalenia.

MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia wykonawcze oraz  projektowe,
  • Doświadczenie w  realizacji inwestycji w formule „D&B” (zaprojektuj i wybuduj).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy