Oferta pracy

Inspektor nadzoru

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Energetyczna 3

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i zapewnienie utrzymania w należnym stanie technicznym majątku firmy dotyczącego:

  • turbozespołów wraz z urządzeniami współpracującymi,

  • pompy zasilające, kondensatu i pomocnicze,

  • wymienniki ciepłownicze i regeneracyjne,

  • rozprężacze i zbiorniki na maszynowni,

  • instalacje parowe, wodne, olejowe oraz wodorowe.

  • Współpraca z inspektorami Nadzoru w zakresie działania „Zespołu ds. mechanicznych” dotycząca zastępowania podczas nieobecności, w zakresie:

  • rurociągi wody sieciowej i pary upustowej,

  • stacje pary świeżej i pary upustowej,

  • instalacje sprężonego powietrza wraz ze sprężarkami,

  • wewnętrzne sieci c.o. i c.w.u. wraz z węzłami,

  • instalacje chłodu wraz z wytwornicą wody lodowej.

  • Przygotowanie oraz realizacja zadań remontowych, zadań środków trwałych w budowie oraz modernizacji w oparciu o przyjęte plany i budżet.

  • Inicjowanie działań zwiększających dyspozycyjność urządzeń i bezpieczeństwo produkcji.

  • Kontrolowanie „Protokołów odbioru robót” pod względem rachunkowym i rzeczowym.

  • Zapewnienie optymalnego poziomu niezbędnych zapasów na potrzeby remontowe.

  • Nadzór nad poprawnością przebiegu procesu usuwania awarii i usterek.

  • Ocena stanu technicznego zarządzanego majątku.

  • Analiza przyczyn awarii i usterek.

  • Współudział w określaniu strategii remontowo-inwestycyjnej spółki

  • Udział w projektach strategicznych spółki

  • Opracowanie i opiniowanie instrukcji i procedur, a także dokumentacji projektowej

  • Dbałość o standardy bhp podczas realizacji zadań

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne.

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach technicznych.

  • Znajomość budowy i zasad eksploatacji urządzeń technologicznych.

  • Znajomość technologii w elektrowniach, elektrociepłowniach.

  • Znajomość przepisów w zakresie: prawa energetycznego, ochrony środowiska i przepisów bhp i p.poż.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Uprawnienia grupy I, II „D” lub „E” (dodatkowy atut).

  • Umiejętność czytania i sprawdzania kosztorysów (dodatkowy atut).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość narzędzi MS Office, Google, kosztorysowanie (dodatkowy atut).

  • Samodzielność, kreatywność, chęć podejmowania nowych wyzwań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych.

  • Szeroki pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie emerytalne opłacane przez Pracodawcę (PPE).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy dzień wolny

  • akcjonariat pracowniczy