Inspektor nadzoru robót budowlanych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-13
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-09-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielnia Mieszkaniowa "Waszyngtona"

    Miejsce pracy: Warszawa

    Mile widziane doświadczenie w pracy w spółdzielczości mieszkaniowej.

    Obowiązki: m.in.

    • bezpośredni nadzór nad pracami remontowo – konserwacyjnymi wykonywanymi w zasobach SM „Waszyngtona” w ramach posiadanych uprawnień,
    • organizacja pracy i bezpośredni nadzór nad pracami ekip konserwacyjnych budowlanych,
    • sporządzanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia pracy konserwatorów,
    • sporządzanie kosztorysów, weryfikacja kosztorysów sporządzanych przez osoby trzecie,
    • prowadzenie okresowych przeglądów zasobów mieszkaniowych,
    • prowadzenie KOB w zakresie prowadzonych  remontów,
    • prowadzenie korespondencji w zakresie spraw technicznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo
    • posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych
    • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie budownictwa
    • znajomość przepisów Prawa budowlanego i umiejętność stosowania ich w praktyce
    • praktyczna znajomość pakietu MS
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy i odpowiedzialność w działaniu

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet socjalny
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i pozyskiwanie nowych kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu w procesie rekrutacji na stanowisko inspektor nadzoru robót budowlanych., ogłoszonej 13 sierpnia 2018 r. i prowadzonej przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Waszyngtona” w Warszawie (ul. Kinowa 19, 04-030 Warszawa). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.