Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych

Holiday Park & Resort

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego

  • Dokonywanie odbiorów prac budowlanych w zakresie instalacji elektrycznych

  • Analizowanie, opiniowanie i odbiór dokumentacji projektowej wykonywanej przez biuro projektowe

  • Sporządzanie pism, prowadzenie korespondencji, organizowanie narad i spotkań, w ramach wykonywanych zadań

  • Dokonywane wszelkich analiz mających na celu stwierdzenie przydatności nieruchomości do planowanej inwestycji, w tym określanie zagrożeń i innych zdarzeń

  • Optymalizowanie prac projektowych w sposób zapewniający utrzymywanie założonych kosztów oraz terminów

  • Współpraca z innymi działami w ramach pełnionych zadań

  • Raportowanie do Dyrektora Generalnego

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności elektrycznej w stopniu nieograniczonym

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych w celu nadzorowania robót (budowy w woj. wielkopolskim, w pasie nadmorskim oraz w Cieplicach k. Jeleniej Góry)

  • Wykształcenie wyższe

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnej funkcji technicznej na budowie

  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych

  • Znajomość aktualnych przepisów i zasad BHP i p.poż.

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • Znajomość zagadnień związanych z przebiegiem procesu budowlanego

  • Praktyczna znajomość narzędzi pakietu MS Office oraz AutoCad

  • Samodzielność w działaniu, świetna organizacja pracy

  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki pracy nad różnorodnymi technologicznie i branżowo projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się grupie blisko 30 spółek (z różnych branż) o rosnącej pozycji rynkowej

  • Nastawienie na długofalową współpracę w oparciu o elastyczne formy (forma umowy w zależności od preferencji Kandydata)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)

  • Cykliczne imprezy oraz wyjazdy integracyjne i okolicznościowe

  • Możliwość korzystania z wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort wraz z rodziną na preferencyjnych warunkach

  • Zakwaterowanie w apartamentach lub domkach o podwyższonym standardzie podczas wyjazdów służbowych oraz zniżka w punktach gastronomicznych w biurowcu w Centrali firmy oraz na terenie resortów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki na posiłki

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek z polskim kapitałem, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2021”, „Luksusowy Produkt Roku 2021” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2021”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski, aparthotelu (ponad 270 luksusowych apartamentów) pod Kołobrzegiem oraz eleganckiego, butikowego hotelu na Starym Rynku z Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy