Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych - Teletechnicznych

SĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIE

5 300 brutto / mies.
  • Kaszubska 42
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kaszubska 42

Szczecin

Przewidywany zakres zadań do pracy na stanowisku:

  1. dokonywanie przeglądów okresowych rocznych nieruchomości i pomieszczeń będących w użytkowaniu Sądu Okręgowego w Szczecinie,
  2. przygotowywanie materiałów do wniosków inwestycyjnych i remontowych oraz planów i sprawozdań,
  3. przyjmowanie dokumentacji technicznej i uzyskanie jej zatwierdzenia przez jednostkę nadrzędną, uzgadnianie z odpowiednimi władzami terenowymi, sprawdzanie kompletności dokumentacji i opiniowanie z ramienia inwestora,
  4. kompletowanie dokumentacji prawnej i projektowo – kosztorysowej,  nadzorowanie robót, zawieranie umów, rozliczanie wykonawców,
  5. zapewnienie wykonawstwa robót (wybór wykonawcy), przygotowywanie umów, innych uzgodnień dotyczących wykonywanych remontów – inwestycji pomiędzy wykonawcą a inwestorem  (zbieranie ofert, organizowanie i uczestniczenie w przetargach, nadzór nad robotami),
  6. odbiór inwestycji zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych, Prawem Budowlanym,
  7. przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia w postępowaniu przetargowym,
  8. branie udziału w  pracach Komisji Przetargowej,
  9. nadzorowanie i rozliczanie przydzielonych prac z zakresu remontów, inwestycji i zakupów inwestycyjnych,
  10. dokonywanie okresowych kontroli obiektów polegających na sprawdzeniu stanu technicznego, zgodnie z Prawem Budowlanym,  kontroli Księgi Obiektu  Budowlanego; sprawdzanie wykonania zaleceń  z poprzedniej kontroli.

Do składania ofert zapraszamy osoby spełniające następujące warunki:

 Wymagania niezbędne:

  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • biegła znajomość obsługi komputera  (w tym obsługa pakietu MS Office),
  • biegła znajomość programu do kosztorysowania NORMA,
  • biegła znajomość przepisów Prawa budowlanego, ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności elektrycznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa wraz z aktualnym ubezpieczeniem,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku inspektora nadzoru inwestorskiego branży elektrycznej lub kierownika robót branży elektrycznej,  min. 2 lata ,
  • praktyczna znajomość przepisów i procedur dotyczących procesu przygotowania oraz realizacji inwestycji w zakresie robót budowlanych,
  • nieposzlakowana opinia,
  • nie jest prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwa ścigane                                   z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe,
  • niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

    Wymagania pożądane :

  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność, operatywność, dokładność  i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

dodatek za wysługę lat do maksymalnie 20% wynagrodzenia zasadniczego miesięcznie.

Ogłoszenie archiwalne