Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.O firmie

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

Senatorska 13/15

Warszawa

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. są wiodącą firmą dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak media, internet, rozrywka, gastronomia. W związku z realizacją i obsługą szeregu inwestycji budowlanych na terenie całej Polski poszukuje kandydata na stanowisko:

INSPEKTOR NADZORU ROBÓT ELEKTRYCZNYCH
Dział Inwestycji

Zakres obowiązków:

odpowiedzialność za koordynację i nadzór nad powierzonymi zadaniami inwestycyjnymi i remontowymi w zakresie branży elektrycznej, w tym:

  • opiniowanie dokumentacji projektowej,
  • wykonywanie przedmiarów robót budowlanych,
  • organizację przetargów i udział w procesie wyboru firm wykonawczych,
  • weryfikację ofert i wycen nadsyłanych przez Wykonawców,
  • przygotowywanie i aktualizację budżetu projektu zgodnie z obowiązującymi wewnętrznymi procedurami,
  • nadzór nad realizacją robót elektrycznych, pełnienie obowiązków Inspektora Nadzoru,
  • koordynowanie działań (udział w spotkaniach koordynacyjnych) oraz kontrola prawidłowości przebiegu procesu wykonawczego w realizowanych projektach,
  • dokonywanie odbiorów robót dotyczących realizowanych zadań inwestycyjnych i remontowych,
  • pozyskiwanie koniecznych decyzji administracyjnych,
  • raportowanie statusu realizowanych projektów w oparciu o ustalony harmonogram szczegółowy oraz postanowienia umów zawartych z wykonawcami,
  • obsługa zadań remontowych w zakresie branży elektrycznej,
  • nadzór nad infrastrukturą elektroenergetyczną spółki (nadzór nad firmami serwisującymi).

Wymagania:

  • Studia wyższe techniczne w dziedzinie elektryki lub elektroenergetyki oraz mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Min. 3-letnie doświadczenie w koordynowaniu / nadzorowaniu inwestycji budowlanych jako Kierownik Robót Elektrycznych lub Inspektor Nadzoru
  • Praktyka w realizacji lub nadzorze projektów związanych z adaptacją i przebudową budynków oraz lokali użytkowych, mile widziane – przy obiektach zabytkowych
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa oraz aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa
  • Umiejętność wyceny i szacowania robót budowlanych branży elektrycznej
  • Biegła obsługa komputera, dobra znajomość AutoCAD, MS Office
  • Duża samodzielność i dobra organizacja pracy (prowadzenie kilku projektów równolegle), umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy z uczestnikami procesu inwestycyjnego
  • Zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu
  • Mobilność (możliwość jedno/dwudniowych wyjazdów służbowych kilka razy w miesiącu na terenie Polski)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Umowę o pracę (możliwa także inna forma współpracy)
  • Benefity pracownicze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realizację odpowiedzialnych i interesujących zadań inwestycyjnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji działającej według najwyższych standardów
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie o stabilnej pozycji na rynku.

Proszę o umieszczenie na swoim CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. z Grupy ZPR podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w procesie rekrutacyjnym. Aplikacje bez odpowiedniej klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy:

1. Administratorem danych jest Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorska 13/15

2. Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest:
  • przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych,
  • przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez administratora danych.
3. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:
  • przepis prawa – w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy,
  • zgoda – w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu pracy.
4. Odbiorcy danych:
  • Jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na udostępnienie danych osobowych innym podmiotom z Grupy ZPR Media, Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. udostępni Pani/Pana dane dla celów udziału w obecnych oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te podmioty.
  • Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.
5. Prawa związane z przetwarzaniem danych
  • prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania
  • prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV poniższą, zaznaczając TAK:.
Proces rekrutacji pracowników – zgoda:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w procesie rekrutacyjnym.
Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie e-maila: [email protected]
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy