Inspektor nadzoru robót instalacyjnych (branża sanitarna)

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa "Kozanów IV"O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa "Kozanów IV"

Wrocław

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa KOZANÓW IV, ul. Kolista 11 we Wrocławiu istnieje na rynku od 2001 roku. Jest jedną z największych spółdzielni na terenie Wrocławia.

Zarządza ok.3000 lokalami mieszkalnymi i ok.95 lokalami użytkowymi. W Spółdzielni jest zrzeszonych ok.4000 członków (ok.7000 mieszkańców).

W związku z realizacją zadań eksploatacyjnych i inwestycji remontowych na zasobach Zarząd Spółdzielni poszukuje aktualnie kandydata/kandydatki na stanowisko:
Inspektor nadzoru robót instalacyjnych
(branża sanitarna)

Opis stanowiska:

  • Nadzór techniczny na realizowanymi aktualnie remontami
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Kontrola kosztów budowy i ich optymalizacja
  • Weryfikacja zasadności i poprawności wystąpień wykonawców w zakresie robót dodatkowych, zaniechanych i zamiennych
  • Nadzorowanie wykonywanych robót, egzekwowanie jakości robót, rozliczanie zgodnie z kosztorysem
  • Udział w odbiorach robót budowlanych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe branży instalacyjnej
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy remontach budowlanych w zakresie sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, CO, gazowych i wentylacyjnych
  • Posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • Przynależność do właściwej terytorialnie Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • Bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie nowoczesnych rozwiązań
  • Znajomość procedur administracyjnych, prawa budowlanego, przepisów i norm branżowych
  • Umiejętność kosztorysowania w oparciu o program NORMA
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność, dokładność, sumienność, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Pozytywne usposobienie i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy
  • Dogodną lokalizację (dobry dojazd komunikacją miejską)
  • Atrakcyjne godziny pracy (pon.wt.czw.7.00-15.00 śr.7.00-17.00 pt.7.00-13.00)
CV prosimy przesłać za pomocą przycisku (w tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska).
lub złożyć w siedzibie Spółdzielni - ul. Pałucka 71, 54-153 Wrocław.

Aplikacja powinna zawierać: Klauzula zgody „Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rozpoznania wniosku o zatrudnienie (rekrutacji) przez SMLW Kozanów IV we Wrocławiu.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy