Oferta pracy

Inspektor nadzoru robót ogólnobudowlanych

PEIRA Sp. z o. o. sp.k

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad robotami w branży budowlanej w zakresie zgodności z projektem, pozwoleniem na budowę oraz podpisanymi umowami,

  • kontrola zaawansowania robót,

  • kontrola zaawansowania robót z harmonogramem budowy,

  • odbiory robót,

  • weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • doradztwo zamawiającemu w zakresie jakości i trwałości przyjętych rozwiązań,

  • doradztwo i optymalizacja przyjętych rozwiązań projektowych

Nasze wymagania

  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń,

  • min. 5-letnie doświadczenie w nadzorze obiektów mieszkaniowych, wielorodzinnych, na stanowisku inspektora nadzoru budowlanego

  • wykształcenie wyższe,

  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,

  • praktyczna znajomości przepisów budowlanych,

  • znajomość środowiska CAD ( AutoCad, MS Project, office),

  • rzetelność

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilność zatrudnienia

Jesteśmy deweloperem, który działa z sukcesem na rynku łódzkim od kilku lat.

Naszym priorytetem jest dalszy, dynamiczny rozwój. Każdą inwestycję planujemy starannie, koncentrując się na funkcjonalnym budownictwie odpowiadającym potrzebom polskich rodzin. Projektujemy zawsze z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców. Zapewniamy wysoki komfort w przystępnej cenie.

Przewiń do profilu firmy