Oferta pracy

Inspektor Nadzoru Robót Sanitarnych

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieO firmie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w pełnej sprawności technicznej istniejących zasobów w zakresie instalacji budynkowych

  • Przygotowanie i sprawdzanie dokumentacji technicznej i kosztowej

  • Przygotowanie zakresów rzeczowych dla zamówień na roboty budowlane, usługi projektowe itp.

  • Przygotowanie wniosków o udzielenie zamówień publicznych

  • Oszacowanie kosztów robót

  • Nadzór nad robotami i współpracę z inspektorami innych branż

  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją umów

  • Rozliczanie umów

  • Współpraca z jednostkami administracyjnymi Uczelni

  • Uzyskanie decyzji administracyjnych

  • Kontrole okresowe wynikające z Prawa budowlanego

  • Archiwizacja dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku Inspektora Nadzoru

  • Doświadczenie w zakresie instalacji: wentylacyjno-klimatyzacyjnych mechanicznych, ciepłowniczych, wodno-kanalizacyjnych i gazowych

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania i nadzoru (branża sanitarna)

  • Wpis do Izby Zawodowej

  • Znajomość kosztorysowania

  • Znajomość programów: AutoCAD, Norma, Word, Excel, PowerPoint

Mile widziane

  • Uprawnienia do projektowania

  • Uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe dla instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych i ciepłowniczych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju

  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy

  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW

  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW

  • Paczki na święta dla dzieci

  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów